Wsparcie

Na stronach naszej witryny znajdziecie Państwo informacje co do podejmowanych przez nas tematów, interwencji i działań. Jeśli popieracie ekologiczne idee i chcecie żyć w czystszym środowisku, nie macie czasu by przyglądać się poczynaniom lokalnych władz oraz instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska, upominać się o kwestie ekologii, gdy interesują Was sprawy Waszego miasta i regionu, rozważcie wsparcie naszej organizacji.

 

Zachęcamy do wspierania naszych działań zarówno osoby indywidualne oraz firmy i instytucje. Jako stowarzyszenie rejestrowe czyli organizacja pozarządowa prowadząca działalność społeczną, prowadzimy szczegółowe rozliczenia pozyskiwanych przez nas środków oraz informujemy o sposobie ich wydawania. Każda powierzona nam kwota jest przeznaczana na cele statutowe naszej organizacji. Jako organizacja pozarządowa typu non-profit gwarantujemy transparentność finansową, która jest dla członków Stowarzyszenia bardzo istotną kwestią, zapisaną zarówno w treści naszego statutu jak i w przepisach regulujących działanie naszej organizacji.

Każda, nawet najmniejsza pomoc jest bardzo potrzebna i mile widziana! Szczególnie zachęcamy do kontaktu osoby, które chcą włączyć się w nasze działania osobiście, lub mogą zaoferować pomoc:  poligraficzną, prawną, medialną czy informatyczną. Skontaktować z nami można się przy użyciu formularza kontaktowego.

Możecie wesprzeć naszą organizację również przez wpłaty na konto Stowarzyszenia:

BOŚ oddział Mielec, nr konta: 89 1540 1131 2089 6242 0756 0001

Z góry dziękujemy za okazane nam zaufanie i pomoc !!

 

Rejestry

0000415622
180832229
817-21-72-493